O nas

Banqus.pl to przede wszystkim zespół ludzi, którzy od lat specjalizują się w analizie, wycenie i obrocie wierzytelnościami. Stąd też z pełnym przekonaniem możemy wskazać na fakt, iż nadrzędną wartością jakiej hołdujemy jest jakość wierzytelności oferowanych przez naszych Partnerów na naszej platformie. Unikalny know-how, nowoczesne rozwiązania systemowe oraz doświadczenie pozwalają nam na wyselekcjonowanie unikatowych wierzytelności przy zachowaniu minimalnej ekspozycji na ryzyko. Jest to możliwe głównie dzięki temu, iż dłużnikami wierzytelności oferowanych na platformie Banqus.pl przez naszych Partnerów, są podmioty rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego.

Nasza kadra

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem niezbędnymi do rzetelnej analizy każdej wierzytelności oferowanej na platformie Banqus.pl. To także pewne zaplecze prawne gwarantujące wysokiej jakości obsługę procesową wierzytelności naszych Partnerów, dostępnych na naszej platformie. To z kolei przekłada się na poczucie bezpieczeństwa w relacjach inwestorskich. Nad wszystkim czuwa doświadczona kadra menedżerska, która szlify w branży obrotu wierzytelnościami zdobywa od wielu lat.

Nasze cele

Dzięki indywidualnemu podejściu do zagadnienia wyceny i analizy, wierzytelności oferowane na naszej platformie są unikalne w skali relacji inwestorskich. W wyniku tego Kupujący na naszej platformie mają dostęp do wierzytelności regulowanych przez instytucje sektora bankowego, usług pożyczkowych oraz sektora ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Takie podejście do kwestii obrotu wierzytelnościami pozwoliło naszym Partnerom oferować za pośrednictwem naszej platformy wierzytelności nie tylko z gwarancją ich wykupu, ale także takie, które gwarantują konkretną stopę zwrotu nawet w przypadku wcześniejszej spłaty wierzytelności przez dłużnika. Dzięki platformie Banqus.pl macie Państwo możliwość zakupu takich wierzytelności.